uriin 23.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu uriin on sellist punakamat tooni, mida see tähendab? Urineerida ei ole valus aga lihtsalt tavakollasest on ta kuidagi erksamaks läinud - punasemaks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kallid küsijad - kui soovite informatiivset vastust, siis palun vaevuge kirja panema ka oma üldandmed - vanus, sugu jne. Ka haigust või muutust ning selle tekkeaega ja -tingimusi võiks veidi selgemalt kirjeldada.
Antud juhul soovitan teil pöörduda uroloogi poole.
Edu
Margus Punab