kõva tükk peenise peal 16.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

mul on siuke mõnemillimeetrise läbimõõduga tükk peenise peal. Erekteerunult rohkem pinna peal. MIllega on tegu?
Kas mingi korgaskeha ummistus või see va polüüp kui kuidas neid nimetatigi?
Kas võin loota, et pole mingi kasvaja ja läeb ise üle või on siiski põhjust paanikaks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan muutust näidata mestearstile. Kuna puudub elementaarne info (vanus jne), siis ei oska ka midagi välja pakkuda.
Korgaskeha ummistuse ega ka polüübiga tegu olla ei saa.
Edu soovides
Margus Punab