hele laik munandikottidel 15.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Munandikotile tekkis paar kuud tagasi hele laik. Ei sügele,ega kihele.
Lihtsalt umbes kolmandik munandikotist on heledam. Muid kaebuseid ei ole.
Millega võib olla tegemist?
Mõni aeg tagasi tegime koos sõbrannaga läbi ka mükeoplasma ravi. Kas see võib olla põhjuseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ebaselge tekkpõhjusega nahahaiguse, õigemini nahamuutusega. Põhjus pole selge, kuid ei tohiks seonduda teie poolt läbitud raviga.
Kui mingeid vaevuseid ei kaasne, siis soovitan oma keha muutustega lihtsalt leppida.
Edu soovides
Margus Punab