Seen haigus. 23.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale vahekorda oma elukaaslasega, temal on tupes seenhaigus s.t. eritub valget eritist, hakkab minul suguti kihelema, vahel tekivad väiksed nn. naharebendid või siis villid. Eelmisel elukaaslasel oli samuti seenhaigus aga minul ei tekkinud kunagi peale vahekorda selliseid tüsistusi. Suguelu elan ainult oma elukaaslasega. Millega on tegu ja mida peaksin(me) tegema?!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tõesti tüüpilise seenhaigusega. Samas on seenhaigus tagajärg mitte põhjus. Soovitan teil mõlemal pöörduga arsti juurde, et leida põletiku lähtepõhjus. Samuti soovitaksin, perioodidel kui ühel partneril on põletik, kasutada preservatiivi või loobuda seksuaalelust.
Edu
Margus Punab