veri seemnevedelikus 19.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest võib tulla, et aeg ajalt on seemnevedelik roosakas, justkui oleks selles veri?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Korduvalt vastatud küsimus. Peamine põhjus on käigusolev alaägedalt kulgev sugutrakti põletik (prostatiit) või selle haiguse hiljutine läbipõdemine. Vanematel meestel tuleb alati välistada kasvajate võimalus. Soovitan tulla meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Puanb