Pidev wc käimine 17.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt on mure selles, et pidevalt on pissi-häda. Joon midagi siis peaaegu koheselt pean wc minema. Päeval veel elab üle aga öösel pean oma 4-5 korda kohe kindlasti käima, isegi ei mängi eriti rolli seegi, kas olen õhtul korralikult söönud või mitte.
Varem polnud mingeid taolisi probleeme.

Terv.
Jaanus (25 aastane)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on teil tegemist suhteliselt ägeda eesnäärme põletikuga. Võimalikuks põhjuseks on ka suguhaigus. Soovitan tingimata ja kiiresti meestearsti visiteerida. Hiljem on haigust välja ravida juba väga raske.
Edu
Margus Punab