öudne jama 14.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

ma tahaks teada kas töesti ei saa ilma retseptita mingeid tablette mis pikendavad seksuaalelu. praegult kestab see vaid paar töuget ja kohe lahti. ma ei julgegi kainepeaga naistega voodisse minnagi aga purjuspeaga olen vana lövi ise. ise olen 20. äkki ikka on selliseid tablette ka mida ei pea retseptiga ostma minema, sest kuhugi seksoloogi juurde ka ei taha minna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravimeid ilma retseptita ei saa. Kui ikka arsti kardate, siis võite abi paluda seks poest.
Edu
Margus Punab