masturbeerimine 11.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen saanud aastaid sugulist rahuldust vaid kõhuliasendis vastu voodit masturbeerides (on jäänud mulje (ja ka nimetuse järgi otsustades), et vist kasutatakse selle juures enamasti käe abi) ja tundub, et selle tõttu on mul tekkinud ka suguti väga suur erektsiooninurk. Kas selline masturbeerimisviis on väga ebatavaline (st kätt või muid abivahendeid kasutamata) ning kas see võib saada edaspidi takistuseks normaalsele sugulisele vahekorrale?
Tänud, kui viitsite ning leiate aega reageerida (ja muidugi vabandused säärase probleemikese väljatoomise pärast).

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Issanda loomaaed on mitmekesine. Siiski pole te päris unikaalne mees ja vastav meetod on ka varem märkimist leidnud.
Ei usu hästi et masturbatsiooni meetod erektsiooninurka muuta saaks - ju see teile ikka looduse poolt antud on. Väga suur erektsiooninurk võib vahel partnerile valu põhjustada, enamikel juhtudel see siiski probleeme ei põhjusta.
Edu soovides
Margus Punab