Liiga varajane purse ja siis vajub loomulikult ära 07.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olles seksuaalvahekorras tuleb purse kuidas kunagi aga tavaliselt mingi 1 min jooksul. Mis võib viga olla? Segab ka loomulikult partnerit! Antke nõu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varase seemenepurske kohta on siin juba hulgaliselt vastuseid. Palun tutvuge varasemate vastustega!
Edu soovides
Margus Punab