Mis mul viga on? 31.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 16 aastane poiss ja mul on selline mure, et mul on häälemurre olnud, häbemekarvad kasvavad , kaenla alla hakkavad ka kasvama, kuid ma ei ole rahul oma peenise mõõtmetega ning peenis pole ka just värvuselt palju tumedamaks läinud.kas ma peaksin ootama veel et peenis võtaks normaalse suuruse , tavaliselt mul mitte erektsioonis olles on peenise pikkus umbes 7-8 cm ja paksus pole ka kiita. Erektsioonis on mu peenise pikkus umbes 13-14 cm. ma lihtsalt tunnen et nii vist päris ei ole õige.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamik mehi pidavat arvama, et neil on liiga väike peenis. Usun, et olete täiesti terve ja normaalse kehaga noor mees. Eesti meeste keskmine peenise pikkus on erektsiooniseisundis umbes 14-15 cm. Arvestades vanust on teil veel kasvuruumi. Kui ikka rahu ei anna, võib meestearsti juurde konsultatsioonile tulla.
Edu soovides
Margus Punab