Vähene tundlikkus kondoomi kasutades. 21.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma olen 23 aastane noormes ja kahjuks olen ka väga kaua olnud ilma sekspartneritta hulk aega. Olen küll paljudega tuttvunud, kuid asjani pole jõudnud. Nüüd on mul sekspartnr olemas ja seks temaga on tõesti vägev, kuid se kõige tähtsam, ehk orgasm jääb saamata ja just siis kui kasutan kondoomi. Probleem on just selles, et iga kord on just nii ja mis nüjanssi puutub, siis kähkukas on täiesti võimati, isegi kondoomita. Ma olen 23 aastane aga seksuaalelu on raske. see on nii suur probleem, et pean lihtsalt teie juurde pöörduma. Ma tahaks tõesti nautida õnnelikku elu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleem on tõsine ja lahendusteed sõltuvad nüanssidest. Seega soovitan tõesti vastuvõtule tulla. Vastuvõtule registreerimise info leiate arsti tutvustavast osast.
Edu soovides
Margus Punab