visiiditasu 14.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

kui palju maksab teie kliinikus visiiditasu ja palju maksab spermogramm kui ei ole haigekassa kaarti

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Visiiditasud on väga erinevad. Soovitan helistada kliiniku registratuuri ja sealt konkreetselt järgi küsida. Ilma haigekassata maksab sperma analüüs Tallinnas 400-600 EEK, Tartus olenevalt uuringu põhjusest 550-850 EEK.
Edu soovides
Margus Punab