spermauuring 12.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kus saab Tallina linnas teha spermaanalüüsi,kas on võimalik valmis analüüs kodunt kaasa tuua ja kui ruttu selle peaks kohale toimetama.Äkki oleks võimalik teada saada ka snalüüsi maksumus?Ette tänades S.A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tallinnas on omal initsiatiivil võimalik sperma analüüsi teha HTI laboris (tel 6504394). Aeg tuleb eelnevat kinni panna ja kui tahate kindlasti analüüsi kodust tuua, peaks ikkagi ka kogumisnõu laborist küsima. Materjal peab laborisse jõudma poole tunni jooksul peale seemnepurset NB! kehatemperatuuril. Siiski soovitaksin analüüs anda labori juures asuvas privaatruumis. Analüüs maksab 400 EEK.
Edu soovides
Margus Punab