Meeste suguhaigused 01.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

paar päeva tagasi avastasin, et munandite juurde jala peale on tekkinud mingit sortti lööve, need on sellised ringu kujulised laigukesed, seest natuke heledamad ja äärtest punakad, ringikesed on omavahel ka ühendatud ja vahel kihelevad, suguelundite juures jalgade peal on kohati naha pinnale ilmunud ka tumedad jutid (veenilaiendid vist) Olen üle kahekümne ja pole veel kellegiga vahekorras olnud, mida need sümptomid tähendada võiksid?

Kristjan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaata 4 küsimust tagasi - seal sama probleem vastatud.
Teil on tegemist ilmselt seentest tingitud probleemiga. Parim ravim võiks olla klotrimasool kreem kaks korda päevas kuni nähtude kadumiseni + veel 5 päeva.
Edu soovides
Margus Punab