millega võiks olla tegu? 01.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18 noormees ja probleem järgmine. Peale urineerimist, mõne aja möödudes tuleb alati veel mõned tilgad. Tihti 2-3 korda, väikeste vahega. Sama kehtib ka sperma kohta, mõne aja möödudes peale spermapurset tuleb veel mõned tilgad seda, ja jällegi 2-4 korda kindlasti. Probleem juba 2 aastat, millega võiks olla tegu? Muid kaebusi ei ole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist võib olla loomuliku nähuga. Vanasõnagi ütleb: `raputa tilli palju tahad, viimane tilk tuleb ikka püksi`. Kui tegemist on aga teie jaoks uue ja süveneva probleemiga, siis tasub vastuvõtule tulla. Tegemist võib olla kusiti närviregulatsiooni häiriva sugutrakti põletikuga. Kõige olulisemaks tekitajaks võib olla klamüdioos.
Edu soovides
Margus Punab