imelikud haavandid... 25.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

mu poisil esinevad mingi kuu-kahe tagant mingid imelikud haavandid suguti peal... rääkis, et need hakand enne kui syytuse kaotas.
need sygelevad tal ja kestavad paar päeva. sellised punased piklikud asjandused.. olen kyll rääkind, et mingu arsti juurde aga ta vist kardab..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi siin mingit abi anda ei saa. Kindlasti peaks ikkagi arsti külastama. Kõige suurema tõenäosusega on tegemist herpesviirusega. Vahekorras ilma kaitsevaendita nähtude ajal olla ei soovita.
Edu soovides
Margus Punab