meestehaigused 16.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

oled 13a ja 1 aasta tagasi avastasin masturbeerumine. 3 päeva tagasi lihtsalt ei jäigastunud. 2 päeva tagasi jäigastus ise 2 korda. Ja täna pole kordagi. Ma tõesti kardan ja ei julge sellest rääkida. Kuidas saaks ise kaasa aidata?
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan küsimusele vastust otsida Noorte Nõustamiskeskuste koduleheküljelt amor.ee.
Edu, Margus Punab