Lihtsalt huvi 10.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 28 aasta vanune noormees ja olen oma partneriga vahekorras keskmiselt 5 kuni 6 korda nädalas, mõnikord isegi rohkem. Erutumisega probleeme ei ole (peenis jäigastub korralikult ja võib kõvana püsida pikka aega), kuid viimastel kuudel on orgasmi saavutamisega raskusi, s.t. et orgasmi saavutan, kuid kõvasti hiljem kui partner, kohati kuni 10-15 minutit hiljem. Partner on mures, et ta mind liialt ei eruta ja et probleem on temas-või on hoopis minus. Kuidas talitada, kas tegemist on liialt aktiivse sugueluga või peaksime käituma kuidagi teistmoodi. Ette tänades M.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tundub tõesti, et olete pikemat aega liialt kvantiteedi peale rõhunud. Organism annb teile teada, et ei jõua enam vajalikul määral sekreete ja seemnerakke toota. Varem või hiljem hakkavad ka muud tervisenäitajad logisema. Soovitan enam kvaliteeti peale mõtelda.
Edu, Margus Punab