Viimane tilk 12.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on mingit abi ka sellisel juhul, kui pissimisel juhtub enamasti alati nii, et viimane tilk tilgub alati püksi. Väga ebameeldiv kogemus ja arvan, et mitte vähestele.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vanasõnad on ikka tõde kuulutanud. Kui on tegu enam kui ühe/kahe tilgaga ja eriti juhul kui kaasuvad veel mingid alakeha vaevused, tasub vastuvõtule tulla.
Edu, Margus Punab