kus saan? 10.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 15. kus saan eesnahka lõikama minna! Käisin juba vastuvõtul aga olin siis 14.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha operatsioone teevad lastel lastekirurgid. Puberteediperioodi jõudnutel uroloogid või androloogid. Seega peate vastava eriala spetsialisti vastuvõtule minema/tulema. Väga paljudel juhtudel ei ole operatsiooni vaja, piisab spetsiaalsest venitamisest nahka lõõgastava ravi foonil.
Edu soovides
Margus Punab