Kas haigus 03.06.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Peenisel on mingid väikesed punnid. Mis see võib olla. Kas see võib olla onaneerimisest. Viimased 10 aastat ei ole meeste arsti juures käinud, kas peaksin seda tegema ja kuidas saada aeg. Samuti oleks küsimusi peenise suurendamise/pikendamise osas.
Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Onaneerimine ei tee vaimuhaigeks ega tekita ka suguhaiguseid.
Punnide kohta saab midagi öelda neid oma silmaga nähes. Peenise pikenduse/suurendamise koha pealt vaadake varasemaid vastuseid.
Edu soovides
Margus Punab