viljatuse kontroll 02.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas oleks võimalik kontrollida, kas ma olen viljatu või mitte?

Sain aasta tagasi keemiaravi ning öeldi, et või viljatuks jääda, nüüd tahaks teada, kas see on nii. Kas on võimalik ka viljatust kusagil tasuta kontrollida või tehakse seda vaid eraarstide juures?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keemiaravi võib tõesti meeste viljakust kahjustada. Õnneks siiski mitte kõik seda ravi saanutest ei jää viljatuteks.

Kontrolliks tulge meestearsti vastuvõtule. Riigisüsteemi vastuvõttudes on uuringud tasuta.

Edu soovides

margus Punab