Sperma koguse suurendamine 06.03.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin tõsta oma sperma kogust.
Hetkel on see umbes teelusikatäis.
See on mulle oluline, lisades heale sooritusele väärika punkti.
Olen seksuaalselt aktiivne paar korda nädalas.
Liikumist on mõõdukalt, muidu istuv töö.
Kerge kalduvus siiski ülekaalulisusele. 176cm vs 85kg
Suitsetaja 15tk/päev, alkohol 1x kuus, aga korralikult

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tark internet ütleb, et teelusika maht on 5-10 ml. Keskmine sperma maht seemnepurske kohta on Euroopas ja ka eestis 3,2-3,3 ml. Normi piiriks >1,5 ml. Seega - vaadates teie kirjeldust, olete juba täna keskmisest suurema sperma mahuga mees. Sperma maht sõltub eesnäärme ja seemnepõiekeste anatoomilistest iseärasustest ja funktsionaalsest seisukorrast. Kui soovite ses osas kontrolli, tuleks vastuvõtule tulla.