Valged täpid eesnaha siseküljel 06.02.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Eesnaha sisemisel küljel on tekkinud valgete täppidega piirkond. Samas piirkonnas on hoiab eesnahk nüüd ka tihedamalt vastu peenist. Mida peaks tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See valge muutus eesnahal on ühe kehva kroonilise haiguse (internetist leiate nime alla balanitis xerotica obliterans) põhjustatud. Suure tõenäosusega on see protsess kestnud juba mitu kuud. Ravita see haigus aina süveneb. Soovitan kiiresti meestearsti vastuvõtule jõuda. Praegu peaks probleem veel ilma operatsioonita lahendatav olema.