Seemnepurse puudub. 09.01.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vahekorras olles on justkui kõik korras aga seemnepurset ei toimu.Tunne on justkui tekib kuid ei. Natuke hiljem on suguti otsal tunda sperma libedust.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt tehti Teil siis eesnääre operatsioon läbi kusetoru. Selle operatsiooni käigus kaob enamasti põie sisemise sulgurlihase funktsioon ja loomuliku tagajärjena toimub seemnepurse vähema vastupanu suunal - see on siis põie suunas. Väljub sperma kusega. Seksuaalelu kvaliteeti selline situatsioon enamastiei mõjuta, sest orgasmi tunne ju säilib. Pisut keerulisem on olukord siis, kui peaksite soovima last saada. Sellisel juhul peaks pöörduma meestaarsti vastuvõtule ja küll leiame lahendustee. Usun, et raviarst informeeris Teid enne operatsiooni võimalike tüsistuste ja kõrvaltoimete osas. Kindlasti on vastav info kirjas ka operatsiooni infomaterjalis.