Ei teki suguti erektsiooni 31.10.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ei teki erektsiooni, suguti ei lähe jäigaks, aga orgasmi ikkagi saan suguti stimulatsiooniga. Kuidas ja mil moel oleks võimalik saada suguti jäigastumist- sest tugev soov on normaalse seksi soorituseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades Teie keerulist haiguslugu, siis olete õnnega koos, et asi sellel tasemel siiski töötab!
Sellist lugu interneti teel kahjuks ära ei lahenda.
Soovitan tulla vastuvõtule.
Kindlasti peaks selgeks saama erektsiooni mõjutavate hormoonide taseme.
Ravivõimalusi on ka peale nimetatud tablettide - näiteks peenisesisene süsteravi võiks antud juhul olla hea abimees.Olemas on ka kirjutatud ravimist tugevamaid tablette.