Priligy 02.10.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Umbes 2-3 aastat tagasi külastasin teid murega enneaegse seemnepurske teemal. Tehtud said uuringud, mille tulemused olid head. Kirjutasite mulle retseptiravimi priligy, mis isegi mingil määral toimis ja tahaksin uuesti proovida. Küsimus siis selline, et kas oleks võimalik saada uut retsepti ilma teid külastamata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestekliinikus on juhul, kui olete uuringud läbinud ja meilt juba ravimit saanud, olemas elektroonilise visiidi/retsepti pikendamise võimalus. Kontakteeruge meestekliinik@kliinikum.ee kaudu. Teenuse hind on 25 EURi.