Laigud kubeme piirkonnas 21.07.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, kubemepiirkonda on tekkinud pruunikad laigud, pildilt näha ûks pool kuid teisel pool täpselt samasugune, vahel ka tunda sûgelust.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline vähese aktiivsusega krooniline põletik. Ravi kenasti olemas, aga kuna tegu retseptiravimiga, siis kahjuks interneti teel ei saa soovitusi anda. Tulge vastuvõtule.