Retsept 08.05.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, käisin teie vastuvõtul 2019 või 2020 talvel erektsiooni probleemi pärast ja te kirjutasite mulle tenafili ravimit, et oleks uut retsepti vaja, ravim sobis päris hästi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tore, et ravimist abi saite!
Kliinik.ee ja Kliinikum on väga erinevad asjad.
Siit portaalist pole mul kahjuks midagi võimalik välja kirjutada.
Selleks peab pöörduma ikka meestekliiniku registratuuri. Kõige lihtsam on lahendust saada e-meili teel - meestekliinik@kliinikum.ee