Diabeet + ei lähe kõvaks 22.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus siis selline..
Nüüdseks kuuaega on vaevanud selline mure, et ei lähe piisavalt kõvaks. Kuu tagasi seda muret polnud. (ühe korra on läinud nii nagu peab)
Olen olnud 6 aastat diabeetik... Teen suitsu ja joon vb päevas 0.5liitrit õlut....
Minu silmis väga masendav seis....

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Diabeet, eriti kui see pole väga korrektselt ravitud, kahjustab aja jookuusl nii veresooni kui ka (peenise) närvivarustust. Esimene soovitus on hoida oma veresuhkur maksimaalselt normi piires. Teine on meestearsti külastus. Ravimid teie probleemi lahendamiseks on kenasti olemas.
Suits kindlasti siin kasuks ei tule!