Peenisel ja selle ümbruses väikesed üksikud valged villid 17.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

4-5 päeva tagasi olin kaitsmata suuseksi vahekorras ja juba järgmisel päeval märkasin paari valget villi peenisel, mille tegin kohe katki ja selles kohas pole tagasi tulnud. Ülejärgmine päev oli neid juba märksa rohkem, kokku ca 5 peenisel (mitte sees pool), 2-3 munandite juures ja 6 tki ja suguelundist üleval pool. Katki naljalt ei lähe, valus ei ole aga vahest tekitavad sügelust. Milles võib asi olla? Seks oli ise kaitstud, see asi pidi suust või kätelt tulema. Ehk oskate ka mõnda leevendavat ravimit soovitada

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosega (ilma silmaga kontrollimata lõpphinnangut anda ei saa!) on tegemist viirushaigus molluskitega. Päris kindel selle foto põhjal siiski olla ei saa. Aga kuna ravi on lokaalne ja ilma retseptita kättesaadav, siis esmaselt soovitan Molutrexi lahust. Kui sellega ei taandu, siis tasub meestearsti või suguhaiguste arsti visiidil minna.