Tere mul on tõsine mure mul vaijub ära 13.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul vaijub ära ma ei saa aru mis õige lahti on Kas mingi tapleid on mingid kasu või kui vōimalik ma tuleks täna läbi ma olen hegel eestis

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vanuses 35-50 eluaastat tekivad enamikel meestel erektsioonivõimes suuremad või väiksemad muutused. Põhjused võivad olla erinevad, aga praktiliselt kõik need mured on kenasti lahendatavad. Soovitan meestearsti vastuvõtule tulla.