Peenisel kondüloom 27.01.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Millega võib tegu olla?
Käisin sama asjaga ka teie juures vastuvotul eelmisel aastal. Sai tehtud esmase uriini ja sperma proovid mis mõlemad olid ka korras. Enne seda sai tehtud ka kontroll test erinevate suguhaiguste kohta mis olid negatiivsed. Teie arvamusel oli tegu ummistunud nahapooridega. Siiani pole aga ara kadunud. Otseselt ei valuta, sügele aga kuna seal midagi on siis häirib
Regulaarsel partneril pole mingeid vaegusi täheldanud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt on fokusseeritud kahjuks peenise pea peale, mitte nahamuutustele. Kondüloom on nagu soolatüügas, enamasti ebaühtlase pinnaga. Kui ikka häirib, siis tasuks uuesti üle vaadata ja vajadusel saab ka healoomulised muutused kirurgiliselt eemaldada.