Laigud 20.12.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Miks tekivad peenise peapeale sellised valged laigud? Ja kuidas neid ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nahamuutusega on tõesti tegemist.
Kõigepealt peaks selgeks saama, et mis muutus see on. Selleks on vaja teie läbi vaadata. Pilt on üks, lisaks on vaja teada naha elastsust ja mitmeid muid nüansse. Tulge meesstearsti vastuvõtule. Noorte nõustamise süsteemis saab ka ilma saatekirjata.