Erektsioonihäired,valud alakehas 13.11.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,Minul selline tervisemure,et ei suuda naisega vahekorda astuda,kuna erektsioon on puudulik,probleem on vaevanud juba 1,5 aastat.Algul arvasin et,tegemist liiga suurest tööstressist tingitud probleemist,kuid viimasel ajal on töö juures rahulikum,ning ikkagi on antud probleem.Lisaks on viimase paari kolme kuu jooksul tekkinud ka valud pärasoole ja munandite vahele,millega võib olla tegu ja kas on veel lootust normaalset seksuaalelu elada?Millisest raviasutusest oleks mul võimalik abi saada antud probleemi lahendamiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksuaalhäired on tänapäeval androloogia kõige lihtsamaks probleemiks lahendada. Piisab mulle vastuvõtule tulekust. Valu teema on keerulisem, aga siin millegi ostsutamiseks peaksin nägema kõigi uuringute tulemusi ja lisama ilmselt juurde ka sperma analüüsi põletikule. Valu alakehas tuleneb enamasti kas sugutrakti põletikest või vaagna valusündroomist. Viimane on kompleks vaagna lihaste, närvide ja veresoonte toimimise probleemidest. Siin võib aidata vaagna füsioteraapia.