Moodustis peenisepeal 23.10.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, tekkis paar nädalt veider moodustid sugutipeale, ei tea millest see tekkida võis, Ehk oskate öelda millega tegu ja kuidas sellist asja ravida. Valge- hallikas laik ja natuke paistes.

6 aastat püsisuhtes kindla partneriga, viimane kord kui tehti suguhaiguste test oli kõikk negatiivne.
7-8 aastat tagasi põetud eesnäärme põletikku.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on naha muutusega, mitte otse põletikuga. Käivitajaks paljudel juhtudel mikrotraumad, sageli põhjus teadmata. Elukvaliteeti enamasti ei sega. Vahel siiski võivad olla hapramad ja pisut ka veritseda. Taandub enamasti pika aja jooksul. Igaks juhuks võiks siiski otse peale vaadata ja vajadusel saab ka ravi nähu kiiremaks taandumiseks määrata.