munandite probleem 16.10.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olin kaitstud vahekorras(kondoom),lisaks libesti, 4-5 ndal päeval muutusid munandite nahk punaseks, ei kannata pükste hõõrumist(õhetav torkiv tunne),korra esines üksikud väikseid punnid eesnaha all peenisepeal,mis kadusid. Munandite naha probleem alles, möödas 11 kontaktist, 7päeva probleemist.
Nõrgaks kohaks veel eesnääre.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi peal ma küll miskit selget probleemi ei näe.
Sageli kipub südametunnistus sellist kaebust põhjustama.
Päris kindlel pole ka see, et probleemi lähtekoht just see vahekord oli.
Võimalikud on ju ka erinevad keemised ärritused alates kantavast pesust, kasutatud pesupulbrist kuni toitumiseni välja.
Võite paar korda proovida allergiavastaseid käsimüügiravimeid. Kui need ei aita, siis tulge vastuvõtule ja vaatame asja põhjalikumalt üle.