Küsimus 03.07.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Käisin mõni nädal tagasi teie vastuvõtul enneaegse seemnepurske murega ja te kirjutasite retsptiravimid ja nüüd tekkis küsimus kui need läbi saavad mis siis edasi? Kuidas neid võimalik juurde osta? Pidite hiljem ka helistama aga kahjuks ei kuulnud vastu võtta ja ei saanud küsida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ravimid kenasti töötavad, on üheks variandiks küsida kordusretsepte perearstilt. Teiseks alternatiiviks on meestekliinikus elektroonilise visiidiga (25 EUR) retsepti kirjutamine. Selleks peate oma soovi - ravimi ja tablettide soovitud arvu saatma meie sekretariaadile: meestekliinik@kliinikuim.ee. Kohale tulema viimasel juhul ei pea.