Viagra kasutamine koos ravimitega 01.07.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen sisuliseltviimased 10 aastat elanud tsölibaadis, kuna naine on kliimaksis ja keeldub resoluutselt seksist. Jättes moraali kõrvale, sooviksin oma sooritust parandada....on olnud sõbrannasid...
Vahest on munandid punnis, pinges...aga siiski ei soovi onaneerida!
Igapäevaselt üks tablett Triplixam 10mg/2,5mg/5mg ja Roswera 5mg
Kas tohin tarvitada Viagrat?
Ei suitseta juba 7a. Ei tarvita alkoholi 1,5 aastat
Püüan ülekaalu vähendada, esineb stressisöömist
Vererõhk vanuse kohta normis

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei saa ma retseptiravimite osas avalikult miskeid soovitusi anda. Kindlasti ei soovita ma kasutada mittelegaalseid ravimeid, mille ohutuse ja tarvitamisega seotud riskide eest mitte keegi ei vastuta! Erektsioonihäiretel on alati omad põhjused. Mõistlik oleks need tuvastada ja nende mõju minimaliseerida.