Kui tõsine oht see on? 01.07.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega võib olla tegu, kasutasin kondoomi, kerge valu on kui puudutan. Ei ole kindel kas naine oli terve või haige.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel võin öelda, et tegu on nahaaluse verevalumiga. Kui oli seotud seksi aegse peenise traumaga, siis peaks kindlasti vastuvõtule tulema. Kui traumat polnud, siis ilmselt lihtsalt miski nahaaluse veresoone rebend. Kui see oli esimene episood, mujal kehal verevalumeid kergesti tekkinud ei ole ja hiljem asi ei kordu, siis muretsemiseks põhjust ei ole.