Erektsioon ja selle püsimine 20.02.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eretsioon tekkib aga püsib minuti või kaks kuni hakkab seemnevedeliku laadset vedelikku erituma tilk haaval(eesnäärme ektrakt?). Erektsioon pole ka kindlasti nii tugev kui võiks. Kiui juurelt kinni pigistada siis püsib paremini ja on erektsioon ka tugevam.
Mida te arvate Drivelan Ultrast? Olen seda hetkel tarvitanud 2 nädalat aga mingit muutust küll ei märka.
Olen ka teisi reklaam kaupu proovinud ,Titan geeli määrinud ega mätka küll mibgit muutust,nii nagu reklaamis lubatakse

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selleks, et midagi arvata, peaksin nägema kõiki uuringuid ja ka meest. Seksuaalse erutusega võibki kusitist mõni tilk sealsete lisanäärmete sekreedi tulla. Selle rolliks on kusiti ettevalmistamine seemnevedeliku läbimikekuks. 47 aastase erektsioon ei ole kunagi sama, mis 20 aastselt. mis on teie jaoks norm, ma arvata ei oska. Huvitav, miks te ootate neist reklaamitud toodetest mingit tulemust?