Valged väiksed "nahakasvud" suguti peal 13.11.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Selline mure et siis üle poole aasta on mul sellised valged "asjad" seal paiknenud. Nüüd on hakanud uusi väikseid juurde tekkima ja sellest ka nüüd kiiresti arsti poole pöördusin.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tüüpiliste papiloomiviiruse (HPV) poolt põhjustatud kondüloomidega. Ravi on enamasti kiire ja tõhus. Tulge vastuvõtule.