Eesnäärme uuringule 09.01.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Käin öö jooksul 3-4 korda urineerimas. Olen lugenud, et minu vanuses mehed võiksid aegajalt käia eesnäärme uuringutel. Tundub, et aeg on käes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

3-4 korda öö jooksul on probleemne ükskõik millises vanuses. Kindlasti tuleks põhjalikud eesnäärmeuuringud ära teha. Erektsioonimured võivad olla seotud eesnäärmepõletikuga. Enamasti on põhjus siiski seotud algavate muutustega kas hormonaalses tasemes või siis peenise veresoontes. Tulge uuringutele!