Peenis turses 26.12.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Peale tänast vahekorda on justkui peenis läinud turse, turse on hetkel pehme nagu oleks midagi sinna valgunud. Lisan ka täpsustuseks pildi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on naha aluskoe põletikuga. Lähtepunktiks ilmselt miski mikrotrauma + partneri mikroobid. Kui püsib või kordub, peaks kindlasti vastuvõtule tulema. Kui taandunud, siis las olla. Kui turses nahk hakkab punetama, siis tuleb kohe kiiresti erakorralise meditsiini osakonda pöörduda!