Valulik/limane peenis 14.01.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Arvan,et mul mingisugune põletik. Viimastel päevadel väga palju õues külmaga viibininud ning peale seda hakkasid antud probleemid ilmnema. Nimelt peenise ots on valulik/tundlik ning hästi vähe punane ja eritub mingit lima/mäda moodi asja. Urineerimisel on ka kerge valu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eritis kusitist on eelkõige suguhaiguse tunnuseks. Seega esmalt on vaja teha need uuringud. Kui seal kõik korras, siis järgmisel etapil tuleks välistada eesnäärme ja seemnepõiekeste põletiku võimalus. Mingit lihtsat ilma retseptita ravimit siin kahjuks pakkuda ei ole. Suguhaiguste osas täpsustav info: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/kuse-sugutrakti-poletikud