Kas meestel hakkab kõht ja munandid valutama, kui erektsioon ei lõpe ejakulatsiooniga? 20.09.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

On olnud mõned korrad sedasi kus õhtune või hommikune flirt ei lõppe sexiga ja siis on munandites ja alakõhus valu, kas see on normaalne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

90% juhtudel täitsa norm leid. Sekreedid hakkavad liikuma ja lahendust ei toimu, siis teatud piirkondades rõhud muutuvad/tõusevad. Vahel võib siiski viidata ka põletikule eesnäärmes või seemnepõiekestes.