Erineva suurusega munandid 10.03.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui munandid on väga erineva suurusega: ühe katsumisel piisab kolmest sõrmest, teine mahub napilt peopessa- mind huvitab pigem see et kas sellega peaks kuidagiviisi tegelema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist siis kas munandi kahjustusega või miski arengulise eripäraga. Soovitan soojalt vastuvõtule tulla. Teeksin läbivaatuse ja ilmselt on vaja vaadata ka munandite hormonaalset siseregulatsiooni. Võib olla seotud oluliste terviseriskidega.