Kas võisin tekitada naisele põiepõletiku? 19.02.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale seksuaalvahekorda oma naisega on aeg ajalt juhtunud, et naisel tekib põiepõletik. Küsimus on selles kas võin olla mingisuguse haiguse kandja, millest ise teadlik ei ole ning naisel avaldub see põiepõletikuna? Mida peaks tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tõesti, pea pooltel juhtudel on sellise probleemi taga mehe kaebusteta kulgev sugutrakti põletik, kõige sagedamini eesnäärmepõletik. Soovitan tulla meestearsti vastuvõtule ja vajalikud uuringud ära teha.