võimalik külmetus 24.03.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Enne vahekorda astumist tuleb sugutist läbipaistvat lima, mis on lõhnatu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on enamasti kusiti lisasugunäärmete sekreediga. Üheks mõjuriks võib olla uus varasest seksuaalselt erutavam partner. Teiseks aga nende näärmete ärritus kas mikrofloora tasakaalu muutustest või põletikust. Kuna infot jagate minimaalselt, siis kahjuks enamat on raske öelda.