Sügelv pärak ja jalgevahe 17.03.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt sügeleb pärak, päraku ümbrus ja jalgevahe. Jalgevahel nahk punetab ja ketandab.
Millise arsti juurde peaks pöörduma ja kas oskate soovitada Tallinnas mõnda eriarsti kelle poole saaks kiirelt pöörduda, et mure saaks kiirelt lahendatud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selliste probleemidega tegelevad proktoloogid ja nahahaiguste arstid. Kiirelt pääsete löögile ennast arstijärjekorrast mööda ostes tasulise visiidiga. Esmalt võiks pöörduda oma perearstile.